7

Punime artistike tradicionale

Punime artistike tradicionale, modele për të gjitha femrat qe kanë pasion punën e dorës. Modele te ndryshme si bluza, bollero, gjempera, jaka, veshjte te ndryshme

November 29, 2012 Punë dore
3

Fustane te punuara me dorë

  Fustane te punuara me dorë: Punime artistike te punuara me ngjyra te ndryshme dhe shum të pëlqyera për femrat qe adhurojnë punime dore, fustana

November 26, 2012 Punë dore
1

Punime artistike ,pune dore Qanta

Per të gjitha femrat qe din dhe duan te punojnë Qanta me grep ,këtu ju sjellim disa  modele te punuara nga Femra te ndryshme. Foto me

November 20, 2012 Chrocets
6

Kapele për Fëmijë

  Modele të kapeleve  shum të bukura të punuara me dorë për fëmijë për stinen e Dimrit                

November 15, 2012 Punë dore
1

Si t’i bejme floket kaqurrela per tere diten

Ne videon e me poshtme ofrohen shpjegime se si te behen floket kaqurrele per te qendruar tere diten.  

November 06, 2012 Video
0

Punime Dore

November 05, 2012 Punë dore
Back to Top