Nëna dëshironi modele të reja për të punuar me grep?këtu ju kemi postuar një model shum të bukur ku do të mund ta punoni ju vet pa shpenzuar para, pra është shum i thjesht dhe i leht për ta punuar,provojeni do të gëzoni vajzën tuaj me një fustan të ri.Punë të mbarë

liveinternet.ru