Browsing Tag

Pune dore

0

Mesoni si të punoni këtë qantë me Hello kiti

Ketu i keni me imazhe ku ju mund të përcillni hap pas hapi se si punohet ky model i qantes me hello kitty ,pra eshte

January 25, 2014 Punë dore
0

Modele Mbresëlënëse te punuara per femra

Pune dore te bukura per femra,për të gjitha femrat që e pëlqejn punën e dores tek ne mund te zgjedhni modele te bukura,dhe të lehta për

December 25, 2013 Punë dore
0

Udhëzime se si te punojmë me grep shall të thjeshtë për ditë të ftohta

Udhëzime se si te punojmë me grep shall të thjeshtë për ditë të ftohta.Shpejtë dhe lehtë

October 17, 2013 Punë dore
0

Kapele per femije te punuara me dore

Nese deshironi modele te bukura per femijet tuaj tek ne webfaqen tone to te gjeni shum prej tyre ,besoj qe mund ti punoni shpejt dhe

October 06, 2013 Punë dore
7

Modele te Pune dore dhe qendisje me rruza

Modele bukura te Pune dore dhe qendisje me rruza                                

September 29, 2013 Punë dore
11

Pune dore te ndryshme per femije

 Zgjedhjet e duhura te Modeleve te ndryshme per femije te punuara me grep,ketu ju sjellim disa fotografi te bukura ku secila femer qe di te punoje mund te

June 19, 2013 Punë dore
6

Modele te batanijeve per femije

Modele te bukura te batanijeve per femije te punuara me krrabza dhe me grep .Per te gjitha femrat qe jan punetore dhe ju pelqejn te punojne diqka

June 08, 2013 Punë dore
1

Pune dore te ndryshme dhe interesante

Pune dore te ndryshme dhe interesante

May 28, 2013 Punë dore
Back to Top