Bu yıl bile, zarif kronlar modada, tacı olmayan bir saç modeli hiç güzel görünmüyor, düğününüz için olmasını istediğiniz saç stiline böyle bir taç koymaya çalışın, bu koleksiyona bir göz atın ve ne kadar zarif olduklarına şaşıracaksınız .    Read More →

Saç renklerinizi değiştirmek isterseniz, sitemizdeki en son trendleri takip etmenizi tercih ediyoruz. Ombresler kızlar tarafından daha çok talep görüyorlar, görünüşünüzü değiştirmek, bu yazıdaki fotoğraflara bakmak için en yeni trendler, umuyoruz ki seçiminize yardımcı olduk.      Read More →

Në këtë postim, ju mund të shihni disa nga veshjet për ditët e ftohta të vjeshtës.Keto mund të jenë shumë praktike dhe në modë.Për më tepër,keto janë veshje të përsosura për përditësime qe mund ti keni ne dollapin tuaj per vjeshtën.Këto 10 kombinime mund të ju mbajnë të ngrohtë dhe elegante në të njëjtën kohë.    Read More →

Le ti shohim këta fustana mahnitës te dasmave,Nese deshironi te qepni fustan per dasmen tuaj ketu keni modelet me te reja dhe me te bukura te ketij viti,jane jane fustana mahnitës .Tani edhe tek ne ne Kosove gjinden lloje lloje te materialeve ku mund te qepni cilindo nga fustanet qe ju pelqeni,shikoni me poshte modelet dhe do te bindeni qe jane shume elegante dhe me stil.source                    Read More →

18 mënyra se si të kombinojmë xhaketat për dimër.Vajzat të nderuara, xhaketat prej gëzofi janë patjetër trend në këtë sezon me, ngjyra të gjalla – bruz, jeshile, hije e verdhë, ari dhe portokalli, e zezë dhe të bardhë, dhe metalike mbetet në modë në këtë sezon. Cila do të jetë zgjedhja juaj për këtë dimër të ftohtë? Më poshtë në postin tonë ju mund të shihni 18 mënyra elegante si të veshni xhaketë tuaj të preferuar me lesh.Këtë vit,janë në trend lloje me dy gjatësi,në mes deri në gju, dhe më të shkurtër – deri në bel.Pallto është praktike,e ngrohtë dhe në çdo kombinim të mundshëmRead More →