Bu yıl bile, zarif kronlar modada, tacı olmayan bir saç modeli hiç güzel görünmüyor, düğününüz için olmasını istediğiniz saç stiline böyle bir taç koymaya çalışın, bu koleksiyona bir göz atın ve ne kadar zarif olduklarına şaşıracaksınız .    Read More →

  Beatrix Ramosaj është një nga femrat më atraktive dhe më të ëmbla shqiptare. Bukuroshja momentalisht po qëndron në Paris nga edhe ka postuar një fotografi. Në një këmishë të bardhë, e të hapur ku e vë në pah dekoltenë, ajo duket kaq sensuale. Ndryshe Beatrix erdhi së fundmi në një bashkëpunim me vëllaun e saj, Alban Ramosaj. Dueti i tyre i parë që u prit jashtëzakonisht mirë./Indeksonline/Read More →

Është njëra nga modelet më të komentuara në botë, duke bërë që çdo lëvizje e saj të ndiqet. Së fundi, ajo ka marr pjesë në shoun “Milan Fashion week”, ku është shfaqur me vello shumë të fryrë dhe përrallore. Ndonëse dukej shumë më ndryshe se nga nuset tjera, ajo dukej shumë e veçantë dhe në formë./Indeksonline/ Burimi:indeksonline.net Read More →

Le ti shohim këta fustana mahnitës te dasmave,Nese deshironi te qepni fustan per dasmen tuaj ketu keni modelet me te reja dhe me te bukura te ketij viti,jane jane fustana mahnitës .Tani edhe tek ne ne Kosove gjinden lloje lloje te materialeve ku mund te qepni cilindo nga fustanet qe ju pelqeni,shikoni me poshte modelet dhe do te bindeni qe jane shume elegante dhe me stil.source                    Read More →